© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Büyük Kolej Mezunlarını Verdi

Büyük Kolej Mezunlarını Verdi

Büyük Kolej, mezuniyet yemeğini Swissotel’de düzenlenen bir gece ile kutladı. Çok sayıda öğrencinin yer aldığı gecede davetliler şıklıkları ile göz doldurmayı başardı.

Ankara’nın etkin eğitim kurumlarından Büyük Kolej, mezuniyet yemeğini Swissotel’de gerçekleştirilen bir davetle kutladı. Öğrencilerin ve eğitim görevlilerinin yer aldığı gecede konuklar şıklıkları ile çok konuşuldu. Kokteyl ile başlayan kutlama davetinin ev sahipliğini okulun Genel Müdür Yardımcısı Tansel Saatçioğlu ve beraberindeki öğretim üyeleri birlikte yaptı. Saatçioğlu konuklarla gece boyunca yakından ilgilenerek örnek bir misafirperverlik sergiledi. Bir araya gelmenin mutluluğunu yaşayan öğrenciler ve öğretim üyeleri gecede son derece keyifli anlar yaşadı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.