© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Borusan Yeni Kültür Merkezi’ni Dolmabahçe’de Açtı

Borusan Yeni Kültür Merkezi’ni Dolmabahçe’de Açtı

Borusan Oto Dolmabahçe Sahne, usta tiyatrocu Ali Poyrazoğlu’nun Asi Kuş oyununu sergilediği bir oyunla açıldı.

Borusan Otomotiv Dolmabahçe’de bulunan showroom’unu “Borusan Oto Dolmabahçe Sahne” ismini vererek kültür sanat merkezi haline getirdi. Borusan Oto Dolmabahçe Sahne, ülkemizin önde gelen tiyatrocularından Ali Poyrazoğlu’nun ilk kez sahneye çıktığı ve Asi Kuş oyununu sergilediği özel bir geceyle açıldı. Ali Poyrazoğlu’nun tek kişilik oyununu izlemeye cemiyet ve iş yaşamının önde gelen simaları katıldı. Usta tiyatrocu Ali Poyrazoğlu’nun, Bizet’in ünlü operası Carmen’den yola çıkarak yazdığı oyununda opera, tiyatro, bale ve güldürü ustalığı bir arada yaşandı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.