© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

“Bebeklerin Mutlu Saati” Elit Anneleri Biraraya Getirdi

“Bebeklerin Mutlu Saati” Elit Anneleri Biraraya Getirdi

Cemiyet yaşamının ünlü anneleri, Molfix tarafından hazırlanan
“Bebeklerin Mutlu Saati” kitabı için biraraya geldi.

Molfix tarafından bebeklerin fiziksel ve zihinsel performansında önemli bir payı olan sıvı tüketimine dikkat çekmek için hazırlanan ve cemiyet hayatının ünlü annelerinin de içecek tarifleriyle yer aldığı “Bebeklerin Mutlu Saati” isimli kitabı şık bir davetle tanıtıldı. Party Kids’de, Hayat Kimya Hijyen Kategorisi Global Pazarlama Müdürü Melek Soklangıç Dinçer, Çocuk Gastroenteroloji ve Beslenme Uzmanı Prof. Dr. Benal Büyükgebiz ve Sitare Akdilek’in ev sahipliğinde düzenlenen davete İstanbul sosyal yaşamının önde gelen hanımları katıldı. Molfix’in önderliğinde hazırlanan “Bebeklerin Mutlu Saati” kitabında, Ahu Orakçıoğlu, Ayşegül Toplusoy, Begüm Şen, Derya Balta, Dilruba Çelepçi, Elif Gönlüm, Fatoş Sarıgül, Işıl Reçber, Neylan Vardar, Pınar Tezcan Özçapkın, Revna Demirören, Sinem Ayan, Maide Kurttepeli, Zuhal Pirinçcioğlu gibi ünlü isimler içecek tarifleriyle yer aldılar. Ayrıca kitabın satışından elde edilecek tüm gelir, Hayat Paylaşım ve Dayanışma Derneği’ne bağışlanacak.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.