© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Boğazda Muhteşem Düğün

Boğazda Muhteşem Düğün

Cemiyet hayatının beklenen düğünlerinden Gözde-Aytek Şavkan çiftinin düğün töreni Four Seasons Hotel’de düzenlenen görkemli bir törenle gerçekleşti.

Nurol Holding Yönetim Kurulu Başkanı Erol Çarmıklı’nın kızı Gözde Çarmıklı ile ünlü işadamı Aytek Şavkan Four Seasons Hotel’de düzenlenen muhteşem bir geceyle hayatlarını birleştirdiler. Çok sayıda davetlinin yer aldığı düğüne cemiyet ve iş yaşamının seçkin isimleri yoğun ilgi gösterdi. Kırmızı konseptiyle düzenlenen düğüne katılan cemiyet yaşamının seçkin hanımları birbirinden güzel ve şık kıayfetleriyle görenleri büyüledi. Yeni evli çift balayı olarak Avrupa turuna çıkmayı tercih ettiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.