© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Kelly Brook İle Renkli Parti

Kelly Brook İle Renkli Parti

Dünyaca ünlü İngiliz model Kelly Brook, AXE markasının SLS AMG kampanyası için ülkemize geldi.
Ekek kişisel bakım markası AXE’ın gençlerin hayallerini süsleyen SLS AMG kampanyası için dünyaca ünlü İngiliz model Kelly Brook Türkiye’ye geldi. Kuruçeşme’de bulunan Club Albüm adlı mekanda “AXE – Hayallerin Partisi” adıyla verilen özel bir partiye katılan model gece boyunca davetlilerle eğlendi. AXE’ın uzay kampanyası kapsamında finale kalarak uzaya gitme şansı yakalayan üç Türk gencini de seçen Kelly Brook, ünlü DJ Oben Budak’ın gecede ki özel performansı eşliğinde davetlilerle birlikte eğlendi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.