© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Bodrum Doğal Güzelliklerini Dinlediler

Bodrum Doğal Güzelliklerini Dinlediler

Yalıkavak Tilkicik Koyu’nda benzersiz bir yarımada üzerinde yer alan Epique Island’ın yeni model villasında, Banu Aksoy Tarakçıoğlu ve Aykut Tarakçıoğlu ev sahipliğinde unutulmaz bir davet gerçekleşti. Cemiyet hayatının ünlü simaları davette Ayşe Arman ve HerbaFarm kurucusu Meltem Kurtsan anlatımıyla, Bodrum doğal güzelliklerini dinlediler.

Gecenin ilerleyen saatlerinde konuklar Emre Ersoy Orkestrası eşliğinde latin müzik ezgileriyle keyifli bir gece geçirdiler. Aksoy Ailesi’nin tüm fertlerinin katıldığı davette, misafirleriyle yakından ilgilendiler.

Cemiyet hayatının ünlü isimlerinin buluştuğu etkinlikte Banu Aksoy Tarakçıoğlu; Ayşen Zamanpur, Mehtap Elaidi, Pınar Eczacıbaşı, Can Peker, Oflaz Güvenkaya, Begüm Ayaydın, Merve – Cenk Kırbeyi, Caterina-Umur Birand, Esra Taşar gibi birçok isimi ağırladı.

Epique Island, etkinlikle birlikte Ayşe Arman tarafından tasarlanan Sakajewa İyilik Kolyeleri misafirlere hediye ederken, sosyal sorumluluk projesi kapsamında 20 kız öğrencinin Herbafarm Akademi’de Doğal Hayat Bursu almasına da destek oldu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.