© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Sevgi Soluk İmaj ve Stil Merkezi Dört Yaşında

Sevgi Soluk İmaj ve Stil Merkezi Dört Yaşında

Stil ve İmaj Danışmanı Sevgi Soluk Tunalı Caddesi’ndeki stil ve imaj merkezinin açılışının dördüncü yılını yakın dostlarına ve moda severlere verdiği özel bir davetle kutladı.

Ünlü stilist ve imaj danışmanı Sevgi Soluk, Tunalı Hilmi Caddesi’ndeki imaj ve stil merkezinin açılışının dördüncü yılını kutladı. Moda severlerin ve yakın dostlarının katıldığı davette Sevgi Soluk ve genç ortağı Canan Uzun, bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan misafirlerini kapıda karşıladılar. Canlı müzik eşliğinde, keyifli bir sohbet ortamında birkaç saat geçiren davetliler Sevgi Soluk ve Canan Uzun’un moda ve imaj ile ilgili tüyolarını dinlediler. Sık sık kahkahaların yükseldiği keyifli daveti her sene 1 Nisan dolaylarında gerçekleştiren Sevgi Soluk ise kutlamaya gösterilen ilgiden oldukça memnun görünüyordu.

Sevgi Soluk Stil ve İmaj Merkezi’nin dördüncü yılının kutlandığı davete katılan misafirler canlı müzik eşliğinde moda ve stil üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştirdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.