© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Birinci Yıla Eğlenceli Kutlama

Birinci Yıla Eğlenceli Kutlama

Çanakkale Seramik Firması’nın 45 yıllık bayisi olan Funda A.Ş’nin sahibi Harun Şahin, verimli geçen ilk yılın kutlamasını İncek’te bulunan showroomlarında muhteşem bir davetle kutladı.

Funda A.Ş’nin sahibi Harun Şahin ve ekibi, iyi geçirdikleri ilk yılın kutlamasını İncek’te bulunan 1250 m²’lik yeni showroomlarında muhteşem bir davetle kutladılar. Mimar ve iç mimar davetlilerin yoğun ilgisiyle gerçekleşen davette Funda A.Ş çalışanları verimli geçen ilk yılı geride bırakmanın mutluluğunu eğlenerek yaşadılar. Harun Şahin ve ekibi birinci yılının kutlamasını bol bol fotoğraf çekerek ölümsüzleştirdiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.