© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

El Yapımı Sabun Etkinliği

El Yapımı Sabun Etkinliği

Hikayesi yüzyıllar önce, doğal malzemelerden ve faydalı otlardan ilaç yapma sanatının nesilden nesile aktarıldığı Zakintos Adası’nda başlayan Fresh Line’ın Armada AVM’deki şubesinde el yapımı sabun yapma etkinliği gerçekleştirildi.

Fresh Line’ın Armada AVM’deki şubesinde el yapımı sabun yapma etkinliğinde çikolata, zeytinyağı, bal ve süt ile minik, mis kokulu sabunlar yapıldı. Yemek istenilecek kadar lezzetli, çikolatalı pastaları hatırlatan sabunlar, tüm Fresh Line sevenlere hediye edilirken, 50 lira ve üzeri alışverişlerde % 20 indirim çeki, 75 lira ve üzeri alışverişlerde % 20 indirim çeki + Fresh Bar hediyeleri de müşterilerin alışveriş keyiflerini fırsata dönüştürdü. Günün sonunda yapılan çekilişle de bir talihli Hesperides mini set kazanma şansını yakaladı. Etkinliğin ev sahipliğini üstlenen Canan Akkan Erdem, bu günde kendisini yalnız bırakmayan tüm katılımcılara teşekkürlerini sundu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.