© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Bilkent Otel’den Yaza Merhaba

Bilkent Otel’den Yaza Merhaba

Şehir karmaşasından uzakta her sene konuklarına butik havuz keyfi sunan Bilkent Otel’in yeşillikler içerisindeki yarı olimpik açık yüzme havuzu 1 Haziran’da sezona merhaba dedi. Geniş ve yemyeşil bahçeyi seyrederek yüzmenin keyfini çıkarabileceğiniz, gerek hijyen gerekse konfor bakımından Ankara’nın en iyi havuzları arasında yer alan Bilkent Otel havuzu aylık ve sezonluk alternatifler sunan üyelik sistemi ile hizmet veriyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.