© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Bilkent Otel’de Şık Düğün

Bilkent Otel’de Şık Düğün

Bilkent Otel, Torunlar İnşaat’ın Sahibi Ajlan Yılmaz ile Osman Tan İnşaat Firması’nda yönetici konumunda bulunan Nurten Acargil’in düğün törenlerine ev sahipliği yaptı.

Başkentin gözde otelleri arasında yer alan Bilkent Otel’de evlenen mutlu çift; damat Ajlan Yılmaz’ın kuzeni, aynı zamanda gelin Nurten Acargil’in yakın arkadaşı olan Büşra Karakan vasıtasıyla bir yıl önce tanıştı. Tam da tanışma yıldönümlerinde evlenen çiftin nikah şahitliğini, Aydın Yılmaz ile Nihat Adıgüzel üstlendi. Salona, Duman Grubu’nun “Senden Daha Güzel” isimli şarkısıyla giriş yapan çiftin mutlulukları gözlerine yansıyordu. Mutlu çiftin düğününe katılan davetlilerin şıklıkları göz kamaştırırken, çift balayı için Avrupa’ya uçtu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.