© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Türk Eğitim Derneği’nden Görkemli Yılbaşı Balosu

Türk Eğitim Derneği’nden Görkemli Yılbaşı Balosu

Türk Eğitim Derneği’nin Yeni Yıl Balosu, Türk Eğitim Derneği Genel Başkanı Selçuk Pehlivanoğlu’nun ev sahipliğinde, birbirinden şık konukların katılımıyla Sheraton Otel’de gerçekleşti.

Görkemli Yeni Yıl Balosu, Türk Eğitim Derneği Genel Başkanı Selçuk Pehlivanoğlu’nun açılış konuşmasıyla başlarken, gecenin açılışında piste çıkan dans grupları, vals ve salsa gösterisi yaptı. Türk Pop Müziğinin klasikleşen şarkılarına imza atan Erol Evgin’in sahne aldığı gecede, ünlü sanatçı unutulmaz şarkılarını seslendirdi. Tüm geliri “10.000 Genç Meşale Daha Aydınlık Türkiye” kampanyasına aktarılan gecede davetliler, yeni yılı Türk Eğitim Derneği ailesiyle birlikte bir kez daha kutlamanın keyfini yaşadılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.