© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Yenigün İnşaat’tan Özel Davet

Yenigün İnşaat’tan Özel Davet

Öncü inşaat firmaları arasında yer alan Yenigün İnşaat, Ankara iş ve cemiyet hayatından çok sayıda seçkin ismin katıldığı özel bir davet verdi.

Yenigün İnşaat’ın genel merkez binasında gerçekleştirilen özel davette Kürşat Başar ve orkestrası, seçkin isimlere unutulmaz bir gece yaşattı. Yenigün Yönetim Kurulu Başkanı ve Türkiye Müteahhitler Birliği Başkanı Mithat Yenigün’ün ev sahipliği yaptığı davete Mithat Yenigün ve ailesinin yakın dostlarının yanı sıra pek çok tanınmış isim katıldı. Yenigün’ün İstanbul’daki ilk projesi olan The House Residence Bomonti’nin farklı ve özel konsepti ise gecenin en çok konuşulan konusu oldu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.