© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Begüm-Asil Ayaydın

Begüm-Asil Ayaydın

İstanbul cemiyet hayatının şık ve güzel hanımları arasında yer alan aynı zamanda başarılı bir işkadını olan Ak Dokuma Yönetim Kurulu Üyesi Begüm Ayaydın’a Anneler Günü’ne özel sorularımızı yönelttik. Anne olmanın dünyanın en güzel duygusu olduğunu söyleyen Begüm Hanım sorularımıza samimi cevaplar verdi… 

Anne olmayı birkaç kelimeyle anlatmanızı istesek bize neler söylersiniz?
Anne olmak dünyanın en güzel duygusu… Koşulsuz ve sürekli büyüyen bir sevgi… Emek, sorumluluk, tarifi imkansız bir mutluluk….

Anne olacağınızı öğrendiğinizde neler hissettiniz?
Çok sevindim… Eşimle birlikte ailelerimize ve sevdiklerimize söyledik. Sonraki süreci merak, heyecan ve tatlı bir telaş ile hep birlikte paylaşarak geçirdik.

Çocuğunuzla benzer yönleriniz var mı? Neler?
Asil aslında çoğu huyunu babasından almış ama sanırım sosyal yönü ve hayvan sevgisi bana benziyor.

Anneler Günü’nde aldığınız ve unutamadığınız özel bir hediye / hediyeler var mı?
Anneler Günü’nde aldığım en güzel hediye; Asil henüz 10 aylıkken kutladığımız ilk Anneler Günü’nde babasının onun adına yaptırdığı, en sevdiğim çiçeklerden oluşan harika aranjman ve üzerinde bulunan çok güzel yazılmış bir nottu.

Bu yıl Anneler Günü için yaptığınız özel bir program var mı?
Her sene olduğu gibi bu sene de annelerimiz ve ailelerimizle birlikte kutlayacağız.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.