© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

AYK Restaurant’tan Coşku Dolu Açılış

AYK Restaurant’tan Coşku Dolu Açılış

Ankara’nın yeni balık restoranı AYK Lounge & Restaurant, görkemli bir geceyle açılışını gerçekleştirdi.
Oldukça renkli ve görkemli geçen açılış davetine Ankara sosyal hayatının önde gelen isimleri katılırken, Ankara Yelken Kulübü Başkanı Adnan Özaslan açılışta hoşgeldiniz konuşması yaptı. Çeşitli ışık gösterileri ve havai fişekler eşliğinde açılışı yapılan gecede, davetliler Ankara Balkan Orkestrası’nın canlı perfonmansı ile coştular. İsmini mekana ev sahipliği yapan Ankara Yelken Kulübü’nden alan AYK Lounge & Restaurant, eşsiz orman manzaralı terası ve balkonu ile de dikkat çekiyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.