© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Ayakkabı Dünyası Yeni Sezon Ürünlerini Tanıttı

Ayakkabı Dünyası Yeni Sezon Ürünlerini Tanıttı

Türkiye’de ayakkabı perakendeciliğinin öncü isimlerinden olan Ayakkabı Dünyası, büyüme yolundaki bir diğer güçlü adımı Ankara’da attı.

Esas Holding Yönetim Kurulu Üyesi Ali Sabancı, Ayakkabı Dünyası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akbacakoğlu ve Ayakkabı Dünyası CEO’su İdris Onay’ın katılımı ile 45. mağazasını Ankara Gordion AVM’de açan Ayakkabı Dünyası, açılış sonrasında, yeni dönem hedeflerini paylaştığı bir toplantı gerçekleştirdi. Marka, aynı zamanda ilkbahar-yaz koleksiyonu ile birlikte mağazalarda yerini alacak iki yeni markası ProvoQ ve BeLive’ı da tanıttı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.