© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Hugh Jackman’a Yoğun İlgi

Hugh Jackman’a Yoğun İlgi

Dünyaca ünlü yıldız Hugh Jackman, Broadway’deki gösterisinin ardından Avrupa’da ilk kez Türkiye’de sahne aldı.

Hollywood’daki başarılarının yanı sıra Broadway’in de aranan yüzlerinden olan Hugh Jackman, Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde gerçekleştirdiği şovuyla, hayranlarına unutulmayacak bir akşam yaşattı. Otuz iki kişilik orkestra ve dans ekibi ile yaklaşık iki buçuk saat sahnede kalan Jackman’ın muhteşem performansı, dakikalarca ayakta alkışlandı. 17-20 Mart tarihleri arasında Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi’nde hayranlarıyla buluşmayı planlayan aktör, 17 Mart’taki ilk gösterisinin ardından rahatsızlanarak oyununu ertelemek zorunda kaldı. Ünlü oyuncunun İstanbul’da sadece bir gün sahneleyebildiği oyununu izleyenler arasında iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasından birçok ünlü isim vardı.

Gösterisinde hayatından hikayelere de yer veren Hugh Jackman, sahnede ‘Singin’ in the Rain’ ve ‘Guys and Dolls’ gibi Broadway’in klasik olmuş en başarılı müzikallerinden yirmi altı parça seslendiriyor. Uzun süre hafızalardan silinmeyecek bir gösteriye imza atan Jackman’a bu özel gecede, Türk sanatçı Bora Uzer de iki şarkı seslendirerek eşlik etti. Jackman’ın ‘An Evening with Hugh Jackman’ gösterisi ileri bir tarihte tekrar İstanbul’da hayranlarıyla buluşacak.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.