© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Ankara’da İkinci Şube

Ankara’da İkinci Şube

Ankara ANSE Alışveriş Merkezinde hizmet veren Fuga Mobilya, 2. mağazasını da Siteler bölgesinde hizmete açıyor.

2013 koleksiyonuna ait tüm ürünlerini yeni mağazasında müşterilerinin beğenisine sunmaya hazırlanan Fuga, yaklaşık 1500 m2 alanda koleksiyon ve ürün gruplarını sergileyecek. Yeni koleksiyon çalışmalarında, oturma grupları, yemek odaları, TV üniteleri, yatak odaları ve dekorasyon ürünleri dahil olmak üzere tüm ürün gruplarını görücüye çıkaracak olan Fuga yeni evinde, yeni hayallerini gerçekleştirmek isteyen alıcılarını bekliyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.