© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Koleksiyon Yeni Ev Mobilyalarını Tanıttı

Koleksiyon Yeni Ev Mobilyalarını Tanıttı

2013 yılında özellikle yeni bir ev gamı hazırlayan ve perakende alanında büyüme hedefleyen Koleksiyon Mobilya, “Bizim Evimiz” temasıyla Mezopotamya’dan Akdeniz’e izler taşıyan halı, kilim, tabak bardaklardan eve dair mobilyalar olarak ne varsa yeni tasarım anlayışıyla kullanıcıların beğenisine sunuyor. TV ünitelerinden yataklara, büfelerden kanepelere kadar çok geniş kapsamlı bir ürün çeşitliliğe sahip olan Koleksiyon’un yeni ev mobilya gamı özgün tasarımları ve hikayeleriyle dikkat çekiyor.

 

Tekirdağ’da kurulu modern fabrikasında yüksek teknoloji ve el işçiliğinin zengin katkılarıyla üretilen “Bizim Evimiz” temalı yeni ev mobilya serisi, Mardinli, Babil, Alia ve Gazel gibi seri isimlerinin yanı sıra Bağarası, Mihrimah, Senlibenli, Divanbaba, Sihirlikareler, Roman, Demirhindi, Rahvan gibi yeni üyeleri içeriyor. Nisan ayı itibariyle Koleksiyon Turan Güneş ve Ümitköy mağazalarında sunulacak bu yeni seriler 90’dan fazla yeni tasarımdan oluşuyor.

Adını Eski Dünya’nın ilk ve en büyük medeniyetinden alan Babil serisi, bu 500 yıllık kadim medeniyetten esinlenilerek tasarlanmış karakteristik ayaklarıyla öne çıkmaktadır. Döşemeli ürünlerdeki özel malzemeler, ustalıklar, rahatlık ve estetik tasarımdaki temel öğeleri oluşturur. Ahşap ürünlerde ise, klasik olduğu kadar çağdaş, çağdaş olduğu kadar da klasik desen çalışmaları, özenli marküteri işçiliği ile yorumlanmıştır. Eski Dünya’nın taş, tahta, halı ve kilimde kullanılmış olan figür ve desenlerin sadeleşmiş, dekorundan arındırılmış ve yalın bir yorumla son halini almış. Babil ürün grubu altında kanepe, büfe, masa, TV ünitesi, sehpa, yatak, komodin ve şifonyer sunulmakta.

 

Yeni tasarımları Nisan 2013 ten itibaren Koleksiyon Ümitköy ve Turan Güneş mağazalarında görebilirsiniz.

 

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.