© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Enne’de Sergi Zamanı

Enne’de Sergi Zamanı

Anse Mobilya Dekorasyon Merkezi’nin içinde yer alan Enne Mobilya, Sanatçı Ahmet Bayram’ın “Hiptonik Dimension” isimli fotoğraf sergisine ev sahipliği yaptı.

Enne Mobilya’nın ev sahipliğini üstlendiği serginin sahibi Ahmet Bayram, on sekiz parçadan oluşan sergisini: “Görme alışkanlıklarımızın aksine, yaratıcı ve kreatif boyutta düşünmenin önemi üzerine bir sergi.” diye nitelendirdi. Sanatseverler, Ahmet Bayram’ın eşsiz çalışmalarını büyük bir dikkatle incelerken bir yandan da müzik dinletisinin keyfini çıkarttılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.