© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

A Good Night party Vol.2

A Good Night party Vol.2

Yayın hayatına tam 18 yıl önce başlayan Radyovizyon,yabancı dans müziği dalında yayın yapan bir radyo kuruluşu.

Ankara’nın en çok dinlenen yabancı müzik radyosu sıfatı yıllar boyu kendine kattığı sıfatlardan sadece birkaçı..
Sabah 06.30’dan gece saat 23.00’a kadar canlı yayın temposuna uzun zamandır devam ediyor.
Çalınan şarkıların genel özelliği dinamik ve enerjinin hep yüksekte olması.Bu sebeple radyoyu her açtığınızda kendinisi dans pistinde hissedebilirsiniz..Aynı zamanda çeşitli konsept yayınlarıyla kimi zaman Rock severlere kimi zamanda seksenli yılları unutamayan tutkunlara sesleniyor.
Ankara gecelerinin en önemli basın sponsorlukları,açılışlar,tanıtımlar,ülke ve dünya çapında ortaklaşa yapılan organizasyonlar Radyovizyon’un çalışma alanlarından birkaçı.
Bunun yanında Ankara’da tek Türkiye’deyse sayılı radyonun yaptığı ‘’ dış canlı yayın’’ projesi de gücüne güç katıyor..
Yayıncılar,haftanın belli günlerini dinleyicilerine spor merkezlerinden,cafelerden ve havuzlardan ulaşıyor.Dinleyiciler duydukları anonslarla rotalarını değiştirip Radyovizyon’un yayın yaptığı yeri ziyaret edip programcılarla birebir iletişime geçiyor.
Şimdilerde haziran ayıyla beraber Radyovizyon’un büyük bir heyecanı var. O da onsekinci yaş kutlaması.10 Haziran gecesi gerçekleşecek son zamanların en görkemli partisinde şehrin gözde kesimi harici bir de ünlü isimler var.
O gece sevilen sanatçı ve disko adamı tabirinin hakkını veren Bedük sahne alacak.Aynı zamanda Dj Wolfson canlı performansıyla geceyi ısıtacak..
Bu büyük organizasyonda Radyovizyon en güzel dans şarkılarını herkesle paylaşırken aynı zamanda 10 Haziran tarihini akıllara kazıyacak.
Her yayınına ‘’93 Radyovizyon iyi müzik’’ adıyla başlayan Radyovizyon,bu özel gününden sonrada Ankara’nın en çok dinlenen yabancı müzik radyosu kimliğini sürdüreceğe benziyor.

 

Önceki Partiden Görüntüler

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.