© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Kendi Tasarımlarını Defileyle Tanıttı

Kendi Tasarımlarını Defileyle Tanıttı

Twigy markasının beş yıldır reklam yüzü olan Brezilyalı süper model Gisele Bündchen, kendi tasarladığı “Ipanema Gisele Bündchen” yeni sezon plaj terliği ve sandalet koleksiyonunu tanıtmak üzere Türkiye’ye geldi.
Suada’da gerçekleştirilen tanıtım gecesinde podyuma çıkan dünyanın en zengin top modeli Gisele Bündchen, İpanema Gisele Bündchen’ın iki ayrı koleksiyonu olan “Kelebek” ve “Sıcak Kumsallar” ürünlerini tanıttı. Birbirinden renkli görüntülerin yaşandığı geceye iş, sanat ve cemiyet hayatının tanınmış simaları da yoğun ilgi gösterdi.
Gisele Bündchen, defile öncesinde yapılan basın toplantısında, İstanbul’un çok güzel bir şehir olduğunu belirtirken, İpanema Gisele Bündchen yeni sezon koleksiyonlarından elde edilen gelirin bir kısmının, çevreci bir kuruluş olan ve iklim değişikliğine karşı yürüttüğü mücadele ile tanınan ISA’ya aktarılacağını söyledi.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.