© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

2013’e Eğlenceli Merhaba

2013’e Eğlenceli Merhaba

Başkent yeni yılı coşkuyla karşıladı. Birbirinden ünlü sanatçılar otellerde davetlilere unutulmaz bir yeni yıl gecesi yaşattı.

Bengü, Gülben Ergen, Özgün gibi bir çok ünlü sanatçının yer aldığı kutlamalarda konuklar keyif dolu saatler yaşadı. J.W Marriott Otel’de sahne alan Gülben Ergen muhteşem sahne performansıyla göz doldururken, Bengü Swissotel’de davetlilere müzik ziyafeti sundu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.