© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Angaralı Abiler Ankara’yı Anlattı

Angaralı Abiler Ankara’yı Anlattı

Angaralı abiler, başkent Ankara’nın geçmişten günümüze geçirdiği evreleri, Ankara Kulubü’nde anlattı.
Ulu önder Atatürk’ün talimatıyla 1932 yılında kurulan “Ankara Kulubü” başkentin hatıralarını ve seymenlik geleneğini yaşatmaya devam ediyor. Ankara kulubü’nün geleneksel dokusunda ve Abidinpaşa köşkünün tarihi atmosferinde gerçekleşen söyleşide Angaralı abiler, Ankara’nın geçmişten günümüze uzanan yolculuğunu, tanıklık ettikleri olayları ve Atatürk’ün Ankara’ya gelişi olan 27 Aralık’ı anlattılar. Yaklaşık 50 kişinin katıldığı söyleşide, derneğin önde gelenlerinin anlattıkları uzun süre alkış aldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.