© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Yeni Koleksiyon İzmir’de Tanıtıldı

Yeni Koleksiyon İzmir’de Tanıtıldı

Max Mara, yeni sezon için hazırladığı koleksiyonunu İzmir’deki keyifli bir davetle tanıttı.

İzmir sosyal yaşantısının önde gelen isimleri ve modeseverleri buluşturan davet, markanın İstinyePark İzmir’deki mağazasında gerçekleşti. Mon Icone markasının kurucusu Nil Ülkü’nün ev sahipliği yaptığı özel davette konuklar, Max Mara’nın ilkbahar ve yaz sezonu için hazırladığı koleksiyonunu yakından inceledi. Müzik ve ikramalar eşliğinde oldukça renkli bir akşam geçiren davetliler, kadının gücüne övgü niteliğinde olan parçalara yoğun ilgi gösterdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.