© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Sanatçılar, Grand Hyatt İstanbul çatısı altında Grand Art Collective sergisinde bir araya geld

Sanatçılar, Grand Hyatt İstanbul çatısı altında Grand Art Collective sergisinde bir araya geld

İlk günden itibaren sanat ve sanatçıyla olan bağını yakın tutan Grand Hyatt İstanbul, geçtiğimiz son 2 yılda otel bünyesindeki farklı alanlarda gerçekleşen 16 sergide eserlerini sergileyen 21 değerli sanatçıyı Grand Art Collective’de bir araya getiriyor. Serginin küratörlüğünü Grand Hyatt İstanbul’un pazarlama direktörü Melisa Acar Demir üstlendi. İstanbul’un kültür ve sanatla kalbinin attığı noktadaki lokasyonunu sanata desteğiyle yansıtan Grand Hyatt İstanbul’un Grand Art projesi özel sergisiyle şehirde sanatı kutlamaya davetlisiniz.

Serginin açılışı 10 Mayıs Cuma akşamı sanatçılar ve sanatseverlerin katılımı ile gerçekleşti. Farklı disiplinlerden sanat eserlerinin bir araya geldiği bu etkinlik, ziyaretçilere benzersiz bir deneyim yaşattı. Sanatın kutlandığı bu özel serginin açılışında geceye Grand Art bünyesindeki sanatçılar ev sahipliği yaptı.

Arezo Khosroshahi, Aslışah Erdem, Birsen Yurdaer, Cengiz Yatağan, Demir Kardaş, Dilek Uzunoğlu Örs, Elif Fırat, Fatih Yalın, Furkan Payas, Güler Güngör, Gülin Algül Kardaş, Hakan Karakaya, Hazar Motan, Laura Margarita, Michail Tsakountis, Omid Beiragh, Orkide Akkoç, Özge Gürkan, Samantha Louise Emery, Şafak Yükseler, Şirin Melek’in kendi alanlarındaki en özel eserler Grand Art Collective sergisinde sanatseverleri bekliyor.

 

Resim ve heykel alanlarında birbirinden özel sanatçıların eserlerinin yer aldığı Grand Art Collective sergisini 5 – 31 Mayıs tarihleri arasında Grand Hyatt İstanbul, Mezzanine Lounge’da ziyaret edebilirsiniz.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.