© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Yarım Asırlık Tecrübe

Yarım Asırlık Tecrübe

Elli yıl önce Kayhan Torpil tarafından kurulan Kayhan Yapı; yarım asırlık tecrübesini, yenilenen Çayyolu mağazalarında, yapı sektörünün önde gelen isimleriyle birlikte kutladı.

Yerli ve ithal pek çok kaliteli ürünün mekânsal tasarımları ile sunulabildiği showroom hayali sonrasında kurulan Kayhan Yapı, hem tecrübesini kutladı hem de sektörün önde gelen firmaları Geberit, Seranit Vanucci, Hüppe’yi de ağırlayarak, Türk Eğitim Derneği (TED) ile oluşturmuş olduğu burs fonuna kaynak yarattı. TED Genel Başkanı, bağışçılara plaket takdim ederken, bursların depremzede çocukların anaokulundan üniversite bitimine kadar eğitimlerine katkıda bulunmak için kullanılacağı belirtildi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.