© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Yakın Dostlara Özel Davet

Yakın Dostlara Özel Davet

İş ve cemiyet hayatının en önemli isimlerinden olan Nezih Barut ve eşi Berrak Barut yakın arkadaşları ve seçkin isimlerin katıldığı özel bir davet düzenledi.

Geçtiğimiz ay 100. kuruluş yıl dönümü şerefine İstanbul Modern’de özel bir davet veren Abdi İbrahim İlaç Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı Nezih Barut yine aynı yerde yüz otuza yakın dostuna özel bir gece düzenledi. Gece bir önceki davete katılamayan ve Vincent Van Gogh eserlerini görmeyi arzulayan konuklar için organize edildi. Yüz otuz seçkin konuğun katıldığı bu özel gecede Nezih Barut ve eşi Berrak Hanım konuklarını kapıda karşılayarak örnek bir misafirperverlik sergilediler.

Gecenin asıl önemi ise dünyanın en önemli sanatçıları arasına adını yazdıran Vincent Van Gogh’un doğum günü olmasıydı. Doğum günü sebebiyle sanatçı da bu anlamlı gecede anılmış oldu.

[nggallery id=1215]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.