© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Hennessy’den Sarayda Davet

Hennessy’den Sarayda Davet

Hennessy Paradis Imperial tanıtım gecesi sosyal yaşamın elit isimlerinin katılımıyla Maurice Richard’ın ev sahipliğinde Fransız Sarayı’nda gerçekleştirildi.

Dünyanın en önemli konyak markası Hennessy’nin Fransız Sarayı’nda Hennessy Paradis Imperial adına verdiği çok özel yemek daveti, cemiyet ve iş hayatının birbirinden ünlü isimlerinin katılımıyla gerçekleşti.

Hennessy’nin patronu Maurice Richard’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen gecede, 15. yüzyılda inşa edilen ve 16.- 17. yüzyılın ihtişamlı mobilyalarıyla baş döndüren Fransız Sarayı geceye özel olarak yüzlerce orkideyle süslendi. Gecenin ilerleyen saatlerinde Maurice Richard Hennessy’nin yaptığı konuşma eşliğinde modeller Hennessy Paradis Imperial şişesini misafirlere sunup sonrasında ikram ettiler.

Yemeğin ardından ayrı bir salona davet edilen misafirler büyülü çello performansı eşliğinde geceye devam ettiler. Gecede caz müziğinin başarılı ismi İlhem sahne alarak konukların keyifli bir akşam geçirmesini sağladı.

 

[nggallery id=1214]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.