© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Reina’da Özel Tanıtım

Reina’da Özel Tanıtım

OHT Peptide 3 firması yeni ürünü olan Helix-D’yi çok özel bir etkinlikle  tanıttı.

 

Dermokozmetiğin önde gelen markalarından olan OHT Peptide 3’ü Türkiye‘ye getiren İnnoderm firması, cemiyet ve sanat hayatının tanınmış isimlerinin de bulunduğu bir davet ile yeni ürün Helix-D yüz serumunun tanıtımını Reina’da gerçekleştirdi. Firmanın sahipleri Özlem Acar ve Tayfun Kapçıoğlu, ABD’de büyük bir çıkış yapan gençlik serumu Helix-D’nin mucizevi özelliklerini davetlilere anlattı.

 

[nggallery id=1216]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.