© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Velo’da Kadınların Günü

Velo’da Kadınların Günü

Neşe Yılmaz ve Hülya Akman’ın organize ettiği ve başkentli hanımların ilgi gösterdiği partiye katılan konuklar 2012’nin bitimine sayılı günler kala stres attılar. Yaklaşık iki yüz hanımın katıldığı parti ANSE AVM’deki Velo’da düzenlendi. Neşe Yılmaz ve Hülya Akman’ın ev sahipliğinde gerçekleşen eğlenceli partide yemeğin ardından sürpriz tango gösterisi ile eğlenceli anlar yaşandı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.