© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Pet Holding’den Sanata Destek

Pet Holding’den Sanata Destek

Ankara Olgunlaşma Enstitüsü Nakış Atölyelerinin hazırladığı ” Motiflerdeki Renkler” sanatsal nakış koleksiyonu sergisi Pet Holding’in ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Siyaset ve sanat dünyasını bir araya getiren sergide birbirinden eşsiz eserler sanatseverlerin beğenisine sunuldu. Öğrenciler tarafından hazırlanan eserler büyük beğeni topladı. Davet de konuşma yapan Hikmet Sami Türk Ankara Olgunlaşma Enstitüsüne sergi için teşekkür ederken, öğretmenler günün de önemine vurgu yaptı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.