© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Internatıons’tan Oscar Partisi

Internatıons’tan Oscar Partisi

Internatıons üyeleri Oscar konseptli bir parti düzenledi. Koza Suit Hotel’de gerçekleşen partiye konuklar kırmızı halı şıklığıyla katılım gösterdi.

Koza Suit Hotel’deki Roof Bar’da gerçekleşen partide konuklar , gece boyunca dj perfomansı eşliğinde eğlenerek Oscar heykelleriyle fotoğraf çektirdi. Çeşitli uluslardan üye barındıran derneğin gerçekleştirdiği gecede katılımcılar yeni arkadaşlar edinerek keyifli anlar yaşadı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.