© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Türkiye’nin Akut’u 20 Yaşında  

Türkiye’nin Akut’u 20 Yaşında  

 Türkiye’nin alanında öncü ve lider kuruluşu olan AKUT’un, 20 yıllık tarihi boyunca yaşanan gerçek olayları yansıtan fotoğraflardan oluşan, “Türkiye’nin AKUT’u 20 yaşında” isimli fotoğraf sergisi, 17 Ağustos depreminin yıldönümünde Le Meridien İstanbul Etiler Otel’de açıldı.

 

Doğa kazalarında ya da doğal afetlerde başı dertte olanlara en kısa sürede ulaşmak amacıyla 1996 yılında kurulan AKUT’un hayat kurtarmayla dolu 20 başarılı yılının adeta özetlendiği, 70’den fazla fotoğraftan oluşan sergi, 17 Ağustos depreminin yıldönümünde Le Meridien İstanbul Etiler Otel’de açıldı. Tamamen gönüllülük esasıyla çıktıkları bu yolda, yüzlerce hikayede binlerce kişiye dokunan AKUT’un kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Nasuh Mahruki’nin ev sahipliğinde gerçekleşen açılışa; ünlü sanatçı Atilla Atasoy, tiyatro ve dizi oyuncusu Şahnaz Çakıralp ve Vakko’nun ortağı Jeff Hakko gibi iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasından önemli isimler katıldı.

 

Resimaltı////

 

AKUTSERGİ- 1

Sergiye ev sahipliği yapan AKUT Yönetim Kurulu Başkanı Nasuh Mahruki eşi Mine Hanım ve çocukları Bilge ve Barlas ile açılışa katılan değerli konuklarını kapıda karşılayarak gece boyunca tek tek ilgilendi.

 

AKUTSERGİ- 2

Sosyal yaşam dünyasının ünlü bayanlarından Mutlu Dinçkök “Türkiye’nin AKUT’u 20 yaşında” adlı sergiye erkek arkadaşı Şefik Can Soyer ile birlikte katıldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.