© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Pure London’da İlk Türk

Pure London’da İlk Türk

 

2014 yılında kurulan ve moda dünyasında emin adımlarla ilerleyen Zell, Londra’da yılda iki kez düzenlenen “Pure London” fuarına katıldı.

Yaklaşık 750 firmanın katıldığı fuar kapsamında yalnızca 20 markaya defilede yer verilirken, Zell, defileye davet edilen ilk Türk markası olarak tasarımlarını fuar katılımcılarına sergiledi. Zell Kurucu Ortağı ve markanın baş tasarımcısı Zelal Koçakelçi Öğün’ün bizzat katıldığı fuarda Zell standı yoğun ilgi gördü. Fuarda 2017 İlkbahar-Yaz koleksiyonunu sergilediklerini belirten Zelal Koçakelçi Öğün, bayan giyimine sade ama sert çizgisiyle farklı bir bakış açısı getirmeyi vizyon edindiklerini belirtirtti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.