© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

EXPO’da Konser Keyfi Devam Ediyor

EXPO’da Konser Keyfi Devam Ediyor

EXPO 2016 Antalya’da dünyaca ünlü sanatçıların yanı sıra yerli sanatçıların konser programları tüm hızı ve coşkusuyla devam ediyor. Katılımın ücretsiz olduğu EXPO Antalya yerel konserler serisinin 23 Ağustos’taki konukları Volkan Konak, Zerrin Özer, Kutsi ve Berksan oldu.

Bugüne kadar dünyaca ünlü şarkıcı ve grupları ağırlayan EXPO 2016 Antalya, yerli sanatçıların konserlerine de ev sahipliği yapmayı sürdürüyor. EXPO 2016 Antalya’da Tukcell büyük amfi tiyatro ve gösteri salonunda ünlü yerli sanatçıların konserleri düzenleniyor. Turkcell büyük amfi tiyatroda sevilen isimler Volkan Konak ve Kutsi sahne alırken, gösteri salonunda ise Zerrin Özer ve Berksan konser verdi. Volkan Konak, hareketli türkülerle amfi tiyatroyu coştururken, Berksan sevilen şarkılarıyla hayranlarını coşturdu. Zerrin Özer ve Kutsi ise EXPO’da romantizm rüzgarı estirdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.