© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

TÜGİAD’da İkinci Barış Aydın Dönemi

TÜGİAD’da İkinci Barış Aydın Dönemi

Türkiye Genç İş Adamları Derneği (TÜGİAD) üyeleri Ankara yönetimini seçmek üzere  7. olağan kongrede bir araya geldiler.

TÜGİAD Ankara’nın başkanlığını yürütmekte olan Barış Aydın tek aday olarak katıldığı seçimde yönetim kurulu ve denetleme kurulu üyeleriyle birlikte yeniden başkan seçildi. ASO, ANGİAD gibi sivil toplum kuruluşlarının başkanlarının yanı sıra Maliye Bakanı Mehmet Şimşek de başkanlık seçiminde konuşmacı olarak katıldı.

Yüz yeni projeyle yeni döneme hazırlanan Barış Aydın üyelere desteklerinden ve çalışmalarından dolayı teşekkür ederek yeni dönem başkanlığını barbekü partisiyle kutladı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.