© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Sezen Aksu Genç Meşaleler İçin Sahnede

Sezen Aksu Genç Meşaleler İçin Sahnede

Türk Eğitim Derneği (TED), maddi imkanları yetersiz başarılı öğrenciler için düzenlediği On Bin Genç Meşale Daha Aydınlık Türkiye kampanyası kapsamında Sezen Aksu sahne aldı.

ATO Congresium’da gerçekleştirilen konsere ilginin oldukça yoğun olduğu gözlendi. Dev salonu dolduran yüzlerce kişi satın aldıkları biletlerle üstün başarılı öğrenciler için oluşturulmuş burs fonuna katkıda bulundular. Geceye katılanlara kısa bir hoş geldiniz konuşması yapan TED Genel Başkanı Selçuk Pehlivanoğlu binlerce öğrenciye sağladıkları “Tam Eğitim Bursu”yla ülkemizin geleceğine yaptıkları katkıya ve değiştirdikleri binlerce hayata vurgu yaptı, burs fonunu destekleyenlere teşekkürlerini iletti.

[nggallery id=1160]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.