© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Yardım Yemeğinde Buluştular

Yardım Yemeğinde Buluştular

Türk Sanayisi ve İş Adamları Vakfı Kadın Platformu’nun muhtaç öğrencilere burs vermek amacıyla düzenlediği yemeklerin 26.sı Göksu Restaurant’ta geniş bir katılımla gerçekleşti.

 

Yüze yakın muhtaç öğrenciye burs verildiğini, yoksul ve fakir ailelere erzak ve gıda yardımı yapıldığını dile getiren platform başkanı Ümran Bora; ölünceye kadar hizmete hazır olduklarını ifade etti. Ayrıca “Yardıma eğilmedikçe kimse mutlu olamaz. Herkes elinden geldiğince bizden daha az şanslı olanlara yardım etmelidir. Biz yardıma koşuyoruz, hanımları da yanımıza bekliyoruz.” dedi. Yemekli toplantıda bir konuşma yapan TÜSİAV Başkanı Veli Sarıtoprak, hanımları TÜSİAV’ın melekleri olarak tanıttı.

[nggallery id=1162]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.