© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

TOG’dan Çocuklara Özel Proje

TOG’dan Çocuklara Özel Proje

Toplum Gönüllüleri Vakfı, zor koşullarda eğitim gören çocuklara, yılbaşında mutluluk dağıtmak amacıyla Happily Ever After’da renkli bir yılbaşı partisi düzenledi.
Ülkemizin önde gelen vakıflarından TOG ve Forum İstanbul yılbaşında, maddi durumu yetersiz çocukların yüzünü güldürmek amacıyla ortak bir projeye imza atarak Happily Ever After’da oyuncak kampanyası düzenledi. Cemiyet hayatının ünlü isimleri çocuklarıyla beraber, hem maddi olanakları yetersiz yaşıtları için yılbaşı hediyeleri hazırladı hem de yılbaşı ağacını süslediler. Bu özel etkinlik kapsamında, Bugs Bunny ve arkadaşları da çocuklarla bol bol oyun oynadılar. Keyifli ve eğlenceli geçen etkinlikte, maddi olanakları yetersiz bir okulda eğitim gören öğrenciler için onlarca oyuncak toplandı. Etkinlik kapsamında toplanan bu oyuncaklar, daha sonra zor koşullarda okuyan öğrencilerin bulunduğu bu okulda düzenlenecek yılbaşı partisiyle sahiplerine teslim edilecek.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.