© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Happily Ever After’da Tatlı Bir Gün

Happily Ever After’da Tatlı Bir Gün

Ayşe Kucuroğlu Canderel Green ile geliştirdiği lezzetlerin tanıtımı için Happily Ever After’da “Canderel Green ile Yaza Merhaba” konseptiyle bir davet verdi. Davete cemiyet hayatının formuna ve sağlığına dikkat eden ünlü isimler katıldı. Ayşe Kucuroğlu ile birlikte davete ev sahipliği yapan Canderel Green Türkiye Gn. Md. Yrd. Nihal Arslan konuklara Canderel hakkında kısa bilgiler verdi. Misafirlerini bitkisel tatlandırıcı Canderel Green’li menüsü ile karşılayan Kucuroğlu, yaptığı konuşmada, “Dünya lideri bir marka olan Canderel‘in bitkisel tatlandırıcısı Canderel Green yaza girerken hafif lezzetler üretmek için bana harika bir seçenek oldu. Formda kalmak isteyenler ve şekerin tadından vaz geçmek istemeyenler için kalorisiz olması beni çok heyecanlandırdı. Keklerimde, sütlü tatlılarımda, hatta ve hatta diyabeti olan annemin her gün içmek istediği limonatada harika bir tat yarattı. Doğanın tatlı mucizesi olan bu güzel keşfimi sizlerle de paylaşmak istedim. “ dedi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.