© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Tırnova ve Aslan Ailesinin Mutlu Günü

Tırnova ve Aslan Ailesinin Mutlu Günü

Bilbak A.Ş Genel Müdürü Efrahim Tırnova ve Aynur Tırnova’nın oğulları Göksu Tırnova ile Murat ve Hikmet Aslan çiftinin kızları Melike Aslan, Bilkent Otel’de havuz başında gerçekleşen görkemli bir düğünle dünyaevine girdi.

İki yıllık birlikteliklerini evlilikle taçlandıran Göksu Tırnova ve Melike Aslan, mutluluğa “evet” dedi. Ankara iş ve cemiyet hayatından birçok isim katıldığı törende misafirleriyle yakından ilgilenen aileler örnek bir misafirperverlik sergiledi. Gelinlik tercihini Sheda Gelinlik’ten yana kullanan Melike Aslan, şıklığıyla göz doldurdu. Genç çift balayı için Barselona’yı tercih etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.