© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Aktaş ve Şanal Ailelerinin Mutlu Günü

Aktaş ve Şanal Ailelerinin Mutlu Günü

Ünites Şirketler Grubu sahibi Koray Şanal’ın kızı Çağla Şanal ve uzun süredir birlikte olduğu bilgisayar mühendisi Hüseyin Ali Aktaş ile Bilkent Otel’de düzenlenen görkemli bir düğün töreni ile dünyaevine girdi.

Geçtiğimiz aylarda aile arasında gerçekleşen bir törenle nişanlanan Çağla Şanal ve Hüseyin Ali Aktaş, Bilkent Otel’de çok sayıda davetlinin katıldığı bir düğünle evlendi. Gelin Çağla Şanal’ın gelinlik tercihi Vakko Wedding’ten olurken damat Hüseyin Ali Aktaş’ın damatlık tercihi ise Hugo Boss markasından yana oldu. Genç çiftin nikah şahitliklerini, Mustafa Aydar ve Nur Acar yaptı. Mutlu çift düğün sonrası balayı için Antalya Rixos Premium Belek’i tercih etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.