© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Swissôtel’de Anlamlı Defile

Swissôtel’de Anlamlı Defile

Ertan Kayıtken ve Laila Kuyumculuk’un sahibi Leyla Özakbaş sosyal sorumluluk projesi için Swissôtel Büyük Efes’te bir araya geldi.

“Şampanya Soda, Lüx Moda” sloganıyla düzenlenen defilede Tülin Şahin ve Özge Ulusoy gibi ünlü modeller, İzmirli Modacı Ertan Kayıtken’in hazırladığı kostümleri ve Leyla Özakbaş’ın göz kamaştıran takılarını sergiledi.

İzmir cemiyet hayatından seçkin isimlerin katılımıyla gerçekleşen defiledeki müzayededen elde edilen gelir Dr. Behçet Uz Çocuk Vakfı’na bağışlandı.

 

[nggallery id=1147]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.