© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Ankara’yı Çok Özledi

Ankara’yı Çok Özledi

Bir süre önce yurtdışına yerleşen Feza Sayer Ankara’daki arkadaşlarını görmek için eşiyle birlikte Türkiye’ye döndü.

Ankara’ya gelir gelmez dostlarıyla hasret gidermeye başlayan cemiyet hayatının sevilen ismi Feza Sayer’in arkadaşları tarafından da oldukça özlendiği görüldü. Mezzaluna Restoran’da gerçekleşen yemekte bir araya gelen dostlar keyifli bir yemeğin ardından uzunca bir sohbet gerçekleştirdi. Her fırsatta arkadaşlarıyla birlikte olmaya çalışan Feza Sayer kısa zamanda Ankara’yı ve buradaki arkadaşlarını çok özlediğini dile getirdi.

[nggallery id=1145]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.