© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

EGİAD 22. Yılını Kutladı

EGİAD 22. Yılını Kutladı

Ege Genç İş Adamları Derneği kuruluşunun 22. yılını Hilton’da gerçekleştirdiği baloyla kutladı.

EGİAD Başkanı Temel Aycan Şen’in ev sahipliğinde gerçekleşen baloya çok sayıda dernek üyesi, işadamları katıldı. Pop Şarkıcısı Hadise’nin hareketli şarkılarıyla eğlencenin temposu bir an olsun düşmezken 22. yıl kutlaması pasta kesilerek devam etti.

EGİAD Başkanı Temel Şen, yaptığı konuşmada EGİAD’ın dünyadaki benzer örnekleri gibi başarılı bir sivil toplum kuruluşu performansı sergilendiğini, derneğin güçlü ve saygın bir kurumsal kimliğe ulaşmasına geçmiş dönemdeki yönetimlerin ve bu ideale gönül veren üyelerin eseri olduğunu söyledi.

 

[nggallery id=1148]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.