© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Sjal’a Yoğun İlgi

Sjal’a Yoğun İlgi

Cilt bakım markalarının önde gelen firmalarından olan Sjal Skincare’in kurucularından Kristin Petrovich yeni ürünlerini tanıtmak için Türkiye’ye geldi. Kanyon Alışveriş Merkezi Harvey Nichols’da şık bir davetle gerçekleştirilen tanıtıma cemiyet hayatının tanınmış hanımları katıldı. Türkiye’ye Haker Group tarafından getirilen Sjal Skincare’in yeni ürünleri hakkında Kristin Petrovich davetlilere tek tek bilgi verdi. Daha sonra davetliler yaşlanma karşıtı yüz kremini denediler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.