© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Akbank Caz Yirmi İki Yaşında

Akbank Caz Yirmi İki Yaşında

Bu yıl yirmi ikincisi düzenlenen Akbank Caz Festivali, Sakıp Sabancı Müzesi’nde düzenlenen şık bir davetle başladı. Şehrin Caz Hali sloganıyla yola çıkan, Türkiye’nin en uzun soluklu festivallerinden Akbank Caz Festivali’nin yirmi ikincisi The Three Ladies of Blues konseriyle başladı. Sakıp Sabancı Müzesi The Seed Etkinlik Merkezi’nde düzenlenen konsere cemiyet ve iş hayatının tanınmış simaları katıldı. Geceye Akbank Yönetim Kurulu Başkanı ve Murahhas Üyesi Suzan Sabancı Dinçer ve Akbank Genel Müdürü Hakan Binbaşgil ev sahipliği yaptı. Gecede Joan Faulkner, Harriet Lewis ve Joanne Bell’den oluşan The Three Ladies of Blues izleyenleri büyüledi. Yirmi ikincisi düzenlenen festivalde birbirinden ünlü cazcılar İstanbullular’la buluşurken ilk kez gerçekleştirilen “Liselerde caz atölyeleri” ile gençlere yönelik çalışmalar yoğunlaştırıldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.