© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Işıl Işıl Bir Koleksiyon

Işıl Işıl Bir Koleksiyon

Eve’s Jewellery’nin sahipleri Esen Ziyal ve Gonca Ergüven, pırlantalı mücevher koleksiyonlarını şık bir davetle tanıttılar. İş ve sosyal yaşam dünyasından ünlü isimlerin katıldığı yeni yıl konseptli davette konuklar Eve’s Jewellery’nin koleksiyonlarını yakından inceleyerek tam not verdiler.

Ailelerinin mücevher geleneğini üçüncü kuşak olarak sürdüren ve 10 yıldır Eve’s Jewellery’nin tasarımlarını gerçekleştiren Esen Ziyal ve Gonca Ergüven davette özel günlerde ve günlük olarak rahatlıkla kullanılabilecek pırlanta koleksiyonlarını sergilediler. Davete cemiyet hayatının önemli isimleri yoğun ilgi gösterdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.