© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

AdaWall Beytepe Kapılarını Açtı

AdaWall Beytepe Kapılarını Açtı

 

Türkiye’nin büyük ve modern fabrikalarından biri olan Ada, Ankara Beytepe’deki AdaWall mağazasının açılışını keyifli bir etkinlikle yaptı.

Fabrikanın genel müdürü Hakan Güzel ve Beytepe mağaza sahibi Emine Yılmaz ev sahipliğinde gerçekleşen açılışa Ankara Vali Yardımcısı Abdullah Dölek, ATO Başkanı Gürsel Baran, Belarus Büyükelçisi Viktor Rybak ile iş, cemiyet ve tasarım dünyasından isimler katıldı. Etkinlikte bir konuşma yapan iş insanı Hakan Güzel “Ada, yüz yetmiş kişilik genç ve dinamik bir çalışma ekibine sahip, işletmesi içerisinde Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı onaylı AR-GE ve Tasarım Merkezi olan, kendi elektriğini kendi üreten, sosyal tesisleri olan, yurt içinde bayileri tarafından ürünleri satılan, yüzün üstünde ülkeye ihracat yapan, otuz üç bin metre kare alana sahip bir fabrikadır. Ada olarak ne yaptığımızı değil, ne kadar farklı yaptığımızı önemsiyoruz. Bizim için iyi tasarım yenilikçidir, kullanışlıdır, estetiktir.” dedi.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.